Gdzie byłeś w sobotę, kiedy my uczyliśmy się jak zarabiać poważne pieniądze w 7 minutowym treningu?

1

Więcej zdjęć zobaczysz na moim profilu na Facebooku – https://www.facebook.com/moniszczuk

a także na naszym FanPage https://www.facebook.com/nawyksukcesu

Niektórzy zarzucają nam – Internetowym Marketerom, że nie da się budować biznesu TYLKO przez Internet….i wiesz co?

Mają rację w 100%!!!

Tylko, że my nie robimy go tylko przez Internet 🙂 Jak widać na załączonym obrazku/zdjęciu.

Grubo ponad 150 osób było w Sobotę w Hotelu Lord w Warszawie.

Właściciele/założyciele biznesu 7 minutowy trening też z nami byli. Przyjechali specjalnie dla nas zza Oceanu. Pomyśl, pokonali tak długi dystans, taką długą, męczącą drogę, aby się z Tobą spotkać…a dla Ciebie, niektórych z Was do Warszawy było za daleko…:)

To jest właśnie to…wiesz, że właśnie przez takie podejście nie odnosisz sukcesu?

Niektórzy mówią/myślą sobie ; „No tak ale czego ja tam mogę się dowiedzieć?” „Przecież wszystko słyszałem/am na webinarach, szkoleniach”, „Szkoda czasu i pieniędzy, aby znowu słuchać tego samego…”

A jak myślisz, po co Jacek Dudzic, Przemek Szczęch, Tomasz Damian, ja i wielu wielu innych marketerów tam było? Bo niczego nie wiemy i musimy jeździć na takie spotkania?

Z dwojga złego lepiej tak myśleć i być zawsze „niedoinformowanym” studentem, który pożąda nowych informacji, bo TYLKO taka postawa przybliża Cię do osiągnięcia tego, czego pragniesz w życiu – POSTAWA, która nakazuje Ci ciągły rozwój.

Niedawno Tomek Damian w jednym ze swoich maili tłumaczył ; „czym się różni „zarabiający marketer” od tego, który nie zarabia”. To jest naprawdę pouczająca lekcja. Wiesz jaka jest różnica?

„Zarabiający marketer” jest wieczny studentem, siedzi w pierwszych ławkach na każdym evencie, robi notatki, udziela się w dyskusji itd… a wiesz, co robi człowiek, który ma „płótno w kieszeni”?

Siedzi na końcu sali i mruczy pod nosem ; „przecież ja już to wszystko wiem…”

Widzisz różnicę? Wiesz, co jeszcze mówią przegrani ludzie? „Nie mam czasu”, „kot mi zemdlał i nie mogłem dojechać na spotkanie”🙂 itd…itd…

Jeśli posługujesz się takimi stwierdzeniami to mogę stwierdzić ze 100% pewnością, że jesteś spłukany…mam rację?

Wejdź tutaj i zobacz, co się działo w Sobotę Akademia Live.

Wiesz, co się dzieje, kiedy jesteś w gronie ludzi, którzy wspólnie chcą osiągnąć sukces? Wiesz, co się dzieje, kiedy możesz zobaczyć sukces innych ludzi, działających w tym samym biznesie? Wiesz, co się dzieje, kiedy właściciele biznesu są również PRAKTYKAMI i potrafią nauczyć Cię jak zarabiać miliony w Internecie? Czy wiesz, co się dzieje, kiedy poznasz na żywo osoby, które wprowadziły Cię do biznesu i wspólnie możecie zaplanować dalszy rozwój?

Musisz zrozumieć, że jeśli na takie Eventy jeżdżą ludzie, którzy już zarabiają pieniądze to Twoim OBOWIĄZKIEM jest tam być, bo oni nie robią takich spotkań dla siebie…TYLKO DLA CIEBIE!!Rozumiesz?

Jeśli lider robi tak, czy tak i zarabia pieniądze to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że jeśli zrobisz to samo – również zarobisz, mam rację?

Wiem, że mam, bo jest to ściśle związane z prawem natury – prawem siania i zbierania

„co człowiek sieje, to i żąć będzie” Ga 6,8

Czyli innymi słowy nie możesz SIAĆ OWSA  w nadziei, że ZBIERZESZ BURAKI– takie postępowanie to SZCZYT GŁUPOTY I OSZOŁOMSTWA.

Także jeśli lider, z którym działasz i chcesz odnosić takie sukcesy jak on, przekłada wszystko i robi to, co jest konieczne, aby być na takiej czy innej konferencji, to PRZYJMIJ TO GŁĘBOKO do wiadomości, że CIEBIE NIE MOŻE TAM NIE BYĆ!!

Tym, co z nami byli, serdecznie gratuluję i już nie mogę się doczekać Waszych Sukcesów!!

Jeśli chciałbyś dołączyć do osób, które naprawdę wiedzą o czym mówią i potrafią zarabiać pieniądze, TUTAJ MASZ MOŻLIWOŚĆ DOŁĄCZENIA DO ZESPOŁU

2

IMG_0010

IMG_0011

Bądź Z Nami Następnym Razem, Nie Przegap Tego

Pozdrawiam serdecznie

Marcin Oniszczuk

One thought on “A Ty Gdzie Byłeś W Sobotę?”

  1. Witaj Marcinie, wszystko co napisałeś to „święta prawda”,sam się przekonałem bo byłem w Warszawie i widziałem na własne oczy,co się tam działo.Jestem pod wrażeniem twórców programu,to ludzie emanujący pozytywną energią,wykorzystali swoje doświadczenie sportowe i biznesowe do stworzenia programu.Dla mnie jako byłego sportowca 7 MINUTOWY TRENING jest rewelacją na skalę światową i tak jak było mówione w sobotę,to jest tylko kwestia czasu jak opanujemy cały świat.Widzę po znajomych,którzy przyjechali ze mną do Warszawy,że magia takich spotkań działa bardzo mocno.Pozdrawiam wszystkich ludzi poznanych w Warszawie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.