>>>Odbierz całe nagranie w języku polskim tutaj>>>

lub

>>>Dołącz do Akademii Mistrzów, aby kolejne nagrania mieć zawsze za darmo>>>

Podczas ostatniej konferencji w Wiedniu w Austrii, Eric miał okazję przeprowadzić wywiad z 32 letnim Mario Orregia, najlepiej zarabiającym w firmie, z którą współpracuje.

Zanim rozpoczął swoją przygodę z networkmarketingiem, pracował w rodzinnej restauracji jako kelner, razem z 2 braćmi. To była typowa włoska restauracja. Mario obserwował jak ciężka jest to praca. A ponieważ bardzo kocha swoją rodzinę, w wieku 24 lat zaczął szukać innych możliwości. Rodzina nie była przychylna tej decyzji, nie rozumiała o co chodzi w tej profesji, jednak pomagała w początkowej fazie, przekazując kontakty do innych osób.

Mario od zawsze chciał być swoim własnym szefem. Kiedy znalazł właściwą okazję, pracował ciężko i w swoim pierwszym roku zarobić 150 000 Euro. Od tego czasu w każdym roku coraz więcej.

W dalszej kolejności dowiadujemy się co odróżnia Mario od innych w tym biznesie. Po pierwszej jest to silna wewnętrzna motywacja. Po drugie, umiejętność opowiadania historii, mówienie obrazami. Oznacza to, że buduje historię na temat firmy, produktu czy usługi, a potem przekazuje ją ludziom, ponieważ ludzie mogą nie zapamiętać produktu ale zapamiętają historię. Mogą to również zduplikować w swoich zespołach. Uczy ludzi, aby robili to samo. Po trzecie Mario potrafi kontrolować swoje emocje i ma silną motywację. Namawia swoją drużynę do rozwoju osobistego, a także do studiowania biznesu, w którym się znaleźli. Na koniec poleca traktować biznes sieciowy jak prawdziwy biznes, od samego początku, dążyć do profesjonalizmu.

Dzisiaj Mario zarabia ponad milion dolarów rocznie, spod jego ręki wyszło ponad 5000 liderów, a jego organizacja liczy 1,5 miliona osób. Wszystko to osiągnął w ciągu ostatnich 7 lat. Mario zostawia nas tymi słowami ; „Traktuj ten biznes jak prawdziwy biznes…miej silną wewnętrzną motywację, daj z siebie wszystko i nigdy się nie poddawaj”.

>>>Odbierz całe nagranie w języku polskim tutaj>>>

lub

>>>Dołącz do Akademii Mistrzów, aby kolejne nagrania mieć zawsze za darmo>>>

 

Pozdrawiam

Marcin Oniszczuk

13091754_1127534637288725_83187718_o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.