Zobacz, co na to Krzysztof…

Krzysztof Markowski 4️⃣9️⃣ lat, 2 córy, pies, 3 koty, obecnie w separacji.

W MLM od 7 lat, trafiłem szukając rozwiązania dla młodszej córki, była bardzo chora. Ktoś podrzucił temat, że w MLM-ach są bardzo dobrej jakości i często wyjątkowe produkty – i tak było. Po 3️⃣ latach chemio i sterydoterapii córka wyzdrowiała w 1,5 miesiąca! Szok i niedowierzanie, a jako osoba pracująca w wielu miejscach od 1986 roku, najpierw u pierwszych prywaciarzy, potem jako mechanik samochodowy (pierwszy zawód wyuczony), potem 1️⃣2️⃣ lat w banku (1️⃣6️⃣ stanowisk, ciągle mnie gdzieś nosiło, magister bankowości, inżynier technologii żywności). Korporacja przeżuła i wypluła. Sam się zwolniłem bo nie mogłem już wytrzymać.

Poszedłem, za namową „przyjaciela” w biznesy – branże: budowlana, odpadowa. Po kilku latach i odkryciach, że jestem oszukiwany i okradany przez wspólnika. Wpadłem w spore długi, głównie dzięki mojej naiwności i zaufaniu do innych. To najlepsza lekcja w życiu. Przekierowałem uwagę i poszukiwania na coś co będzie dla mnie. A jak szukasz rozwiązania to znajdziesz. Pojawił się MLM. „Jak to mogę kupować doskonałe produkty i dzielić się nimi, zarabiając pieniądze?” – kolejny szok! Ktoś stworzył branżę, gotowy model biznesowy dla mnie!

Po 5️⃣ latach tułaczki produktowej, zrozumiałem, że czas na Markowski ver. 2 – czyli nauczyć się tej genialnej branży profesjonalnie. Zostać Liderem! W 7 l a t ( 2 l a t a p ó ź n i e j ) z b u d o w a ł e m międzynarodową strukturę – kilkanaście tysięcy osób, z dochodem $…(mogę tylko powiedzieć, że kilka średnich krajowych – może Krzysztof powie więcej na live:) miesięcznie (75% pasywnie). 💯💯💯
Kilkudziesięciu Dyrektorów, setki Managerów, ale jak wiadomo nie o ilość, a o jakość chodzi. Dzięki zaangażowaniu w branżę odwiedziłem wiele krajów w Europie, byłem też w Chinach, USA, Arabii Saudyjskiej i wielu, wielu innych miejscach. W swojej firmie jestem Global Mastermind Liderem (doradcza grupa najważniejszych osób w firmie), reprezentując Europę, dając konkretny, merytoryczny wkład w kierunek rozwoju mojej firmy. 👈👈👈👈

💢Przełomem był 2019 rok, w którym poszedłem w PRO, robiąc 4 Wyzwania 90 dniowe – biznesowe i zwiększając obroty i zarobki o 100% na koniec października, w stosunku do 2018 roku! Zrozumiałem, że chodzi o dawanie wartości, dzielenie się i przede wszystkim przywrócenie tej branży jej należnego miejsca. Ale także stawianie sobie wyższych wymagań i produktywną pracę. Stworzyłem grupę fb „Networking Naturalny”, non a m e , n a k t ó r e j d z i e l ę s i ę w i e d z ą i doświadczeniem, obecnie jest tam ponad 100 l i v e ’ ó w, k t ó re d a j ą k o n k re t n ą w a r t o ś ć Networkerom. Ale ja dopiero się rozkręcam, buduję już teamy zagraniczne w kilku krajach, tworząc nowe projekty edukacyjne w języku angielskim.

Mój target – 3️⃣0️⃣0️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ osób w strukturze, milion klientów na całym świecie i $100 000 miesięcznie. W 2020 wchodzę ze swoimi działaniami na rynek Azjatycki, gdyż firma (obecnie około 100 mln $ obrotu rocznie) ma plan – 1 mld $ rocznie do 2023. Oczywiście wiadomo, że ta cyfra będzie wynikała z obrotów poszczególnych Liderów, zatem duży tort, którego częścią będzie moja struktura.


Panie i Panowie…mam zaszczyt poprowadzić wywiad z tym fenomenalnym gościem!
Przygotuj pytania, bo jego odpowiedzi mogą być dla Ciebie przełomowe…
Jeszcze niedawno miał na plecach 2 000 000 długu😱😱😱…dzisiaj prowadzi ludzi do sukcesu…

Chcesz być zawsze na bieżąco? Dołącz do BEZPŁATNEJ grupy na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.