Z pomocą idzie nam legenda biznesu sieciowego Eric Worre

 

Czy w Mlm Skupiać Się Na Produkcie, Czy Biznesie?

W tego tygodniowej lekcji video, Eric porusza bardzo kontrowersyjny temat w zawodzie, a mianowicie: Czy powinieneś przewodzić produktem, czy możliwościami? Wiele osób nie skupia się na klientach, a na rekrutacji; natomiast niektórzy skupiają się na pozyskiwaniu klientów, a nie na rekrutacji. Wiele osób wciąż pyta Erica: „Na co powinniśmy położyć nacisk?”

Jak tłumaczy Eric, obie metody się sprawdzają. Obie przynoszą ten sam rezultat. Niedawno przeprowadzono badania, których wyniki są bardzo interesujące. Znaczny procent przyłącza się tylko ze względu na produkt, a inny procent tylko dla biznesu. Jednakże, 70% tych, którzy dołączyli ze względu na produkt, zmienili swoje opinie na temat biznesu i skupili się na nim. Są też tacy, którzy przyłączyli się dla biznesu, ale z jakiejś przyczyny nie odnieśli sukcesu i „przerzucili” się na produkt. Tak więc wychodzi mniej więcej ta sama ilość.

Rada od Erica na ten temat brzmi tak: idź tam, gdzie są Twoi potencjalni klienci. Jeśli nie mają jeszcze przedsiębiorczego sposobu myślenia, zacznij od produktu. Stwórz podekscytowanych fanów! Stwórz klientów, którzy kochają opowiadać innym o Twoim produkcie. Nie pomijaj osoby, która jest na razie zainteresowana tylko produktem, ponieważ statystyki pokazują, że wiele ludzi skupi się na biznesie w późniejszym czasie.

Z drugiej strony, jeśli osoby zainteresowane biznesem poniosły porażkę, mogą chcieć skupić się na produkcie, podczas gdy będą pracować nad swoimi umiejętnościami.

Podsumowując, Eric radzi: jeśli ktoś boi się zaangażować w biznes, pozwól mu stać się klientem i powoli dowiadywać się o nowych możliwościach. Jeśli chcą wejść w duży biznes, pozwól im. A jeśli jeszcze nie są gotowi, być może staną się oddanym klientem. Rozmawiaj z ludźmi, dziel się swoim produktem, poznaj nowe możliwości i pozwól ludziom przyłączyć się do przedsięwzięcia, które im odpowiada.

2 thoughts on “Czy w mlm skupiać się na produkcie, czy biznesie?”

  1. Trochę lekcji z historii. Kto to jest raihenbah? Na pewno je chciałbym z nim mieć co kolwiek do czynienia. A w Stawka Większa niż życie w odcinku szusty podczas przesłuchania służb specjalnych SD przesłuchu jacy do niego mówi następujące słowa: ŻARTY RAIHENBAH ŻARTY. TO TAK MOGĘ PRZYTOCZYĆ TAKIE SAME SŁOWA ZE TO ŻARTY ONISZCZUK ŻARTY.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.