Witaj,

Tak, dobrze czytasz, chcę Cię dzisiaj zmanipulować. Pozytywnie zmanipulować!! Chcę dla Ciebie lepszego życia mój przyjacielu…niestety nie potrafię manipulować…pomożesz mi w tym?

Wyobraź sobie, że mam dla Ciebie coś, co pomoże Ci wyjść w wyścigu szczurów…pozwoli realizować Twoje najskrytsze marzenia…co tylko chcesz…mam coś takiego…

…ale wiesz co? Tak niewielu chce wziąć to ode mnie…wyobrażasz to sobie?

Jestem teraz na Wyspach Kanaryjskich
DSC01497

I Ciebie także chciałbym widzieć tu ze mną…uwierz mi, że naprawdę to nie jest takie cudowne i piękne osiągać sukces bez swojej drużyny…

Oczywiście jestem tutaj w gronie liderów, osób, które zarabiają konkretne pieniądze w biznesie Internetowym ale to nie są osoby z mojej listy…to ja im nie pomogłem…to nie dzięki mnie są w tym miejscu, w którym są…

Nie zrozum mnie źle…życzę każdemu, aby mógł być w takim gronie…
…jednak ja mam wielki niedosyt…

Chciałbym być tu z Tobą, osobą z mojej listy, osobą, która piszę do mnie, ja piszę do niej…pomagamy sobie nawzajem…dlaczego?
Bo tylko w grupie jesteśmy silni, inaczej nic nie znaczymy…

Ogromnie cieszę się z tego, że ponad 60 osób rozpoczęło wspólnie ze mną wycieczkę do lepszego świata

I już niedługo spotkamy się razem na właśnie takim szkoleniu jak dzisiaj…w jakimś ciepłym kraju…

Czy możesz to sobie wyobrazić?
Spotkamy się w gronie osób, które poznały się dzięki Internetowi, dzięki informacji…dzięki jakiejś głębokiej potrzebie…i idą razem
„przez życie”…czy to nie jest cudowne?

Każdego dnia tutaj widzę starszych, sędziwych ludzi…90% osób, które mogą sobie pozwolić na taką wycieczkę, takie wakacje to osoby powyżej 60 roku życia…a co najważniejsze nie Polacy!!! Wszyscy tylko nie Polacy!!!
Powiem Ci, że naprawdę smutno mi jest z tego powodu…nagrałem na ten temat krótki film ale pozwól, że wyślę Ci go dopiero po powrocie do kraju, bo tutaj łączę Internetowe, za które trzeba płacić około 100 zł tygodniowo jest cholernie wolne i po prostu nie ma opcji załadować tego powiedzmy na YouTubie…(2 dni próbowałem).

Wiesz jakie jest jedno z moich marzeń?
Hmmm….o jednym już wiesz – chciałbym spotkać się z Wami, tylko z „moją drużyną” na takich wakacjach, a po drugie chciałbym nauczyć jak największą grupę osób (młodych ludzi), że nie muszą pracować na tym przeklętym etacie i ledwo wiązać koniec z końcem…NIE MUSZĄ!! Takie życie jest po prostu do dupy!!

W ostatnim czasie jak nigdy dotąd czuję bardzo głęboko taką misję…
Pomożesz mi w tym?
Bez Twojej pomocy będzie cholernie ciężko…i tak to zrobię, nie ma opcji ale z Tobą będzie łatwiej i przyjemniej…idziesz na to?

Pierwszym krokiem jaki powinieneś zrobić to wybrać MASZYNĘ, SYSTEM, który pozwoli Ci realizować swoje marzenia…mądry system, który naprawdę da Ci w perspektywie roku, dwóch lat PASYWNY DOCHÓD na naprawdę poważnym poziomie (3-4tys dolarów miesięcznie).

No tak, tylko jak go wybrać?
Ja dzisiaj rekomenduję z pełnym przekonaniem właśnie to

 

Dlaczego?
Bo dzisiaj jest to po prostu najlepsza okazja biznesowa na polskim rynku. Koniec kropka. Można mówić o tym wiele, z resztą już nie raz na ten temat pisałem…(sprawdź poprzednie wpisy).

 

Jednak głównym atutem tego biznesu jest to, że zajęli się tym ludzie, którzy mają naprawdę olbrzymie pojęcie na temat biznesu.
Uwierz mi, że to co oglądam tutaj każdego dnia, rozmawiając na przykład przy śniadaniu z właścicielami Joelem Therienem i Chrisem Reidem przechodzi ludzkie pojęcie…oni naprawdę budują firmę na potrzeby LUDZI, a nie dla swoich zachcianek…

Oczywiście, wiadomo to jest biznes i robi się to wszystko dla pieniędzy ale ważna jest kolejność – najpierw LUDZIE, ich potrzeby, a później pieniądze…a nie odwrotnie…i tutaj to wszystko znajdziesz…rewelacja prawda?

Nigdy w życiu nie przeżyłem czegoś takiego…
I właśnie dlatego z pełną odpowiedzialnością proponuję Ci ten biznes…

 

Mógłbym pisać naprawdę wiele…o rewelacyjnym planie marketingowym, wakacjach itd..tylko Ty już to wszystko wiesz, słyszałeś to tysiące razy…i nic z tego nie wynikało, prawda?

 

Dlatego dzisiaj po prostu pozwól mi Cię „zmanipulować”!!
Dla Twojego dobra, ok?

Tylko do jutra, do końca stycznia 2013 roku możesz wejść do biznesu
o 100 dolarów TANIEJ.

Tylko do jutra…potem będzie drożej…nie wiem, czy dla Ciebie 100 dolarów to dużo czy mało…dla mnie dużo…

Wykorzystaj tę szansę i po prostu zapisz się tutaj

Pozdrawiam Cię serdecznie i do zobaczenia po drugiej stronie.
Marcin Oniszczuk
Marcin Oniszczuk

8 thoughts on “Daj się „zmanipulować”!”

 1. Witaj Marcin bardzo się cieszę ze udzło ci się wygrać ten konkurs i być wśród najlepszych ,,ale jak mówisz to są ludzie z branży ,ale nie z grupy i zawsze jest śmielej i weselej z swoją grupą bo otyle wszyscy się znają .
  Po przyjerzdzie do kraju będziemy dalej wałkowalj program az do skutku ,tak zeby w końcu urosły z tego owoce w postaci stawania się wolnym i niezalerznym finansowo.
  Zyczę ci dalszego dobrego pobytu i brania z tego co najlepsze.
  Pozdrawiam Serdecznie
  Kazimierz Groszewski

 2. Witaj! świetny artykuł! Jestem gotowa na zmanipulowanie! jedyną rzeczą która mnie dzisiaj ogranicza to kasa. Właściwie tą ją mam ale ciągle czekam na kartę z Banners Broker. Koniecznie chcę się zapisać na Twój kurs szkoleniowy. Czy mógłbyś podać kiedy się zaczyna. Pozdrawiam cieplutko!
  I powiem Ci, że jeśli Ty sam piszesz swoje artykuły to aż chce się być w Twojej drużynie!

  1. Tak, sam piszę artykuły. Kurs jest już w trakcie, z pierwszego miesiąca są nagrania szkoleniowe, dostajesz do nich dostęp, potem uczestniczysz każdego miesiąca w webinarach. Jeśli to Cię interesuję. zapraszam

 3. Panie Marcinie gratuluję stylu w jakim napisał Pan ten artykuł. Ja nie mam takich zdolności stylistycznych ani możliwości manipulowania ludźmi. Jeszcze raz wielkie gratki. Danuta

  1. To nie ma być w żaden sposób manipulacja w złym tego słowa znaczeniu..to ma być POZYTYWNA „manipulacja” nawołująca do zmiany życia! Nie potrafię manipulować tak jak zrobił to „nasz system”, „jedyny słuszny” i dzisiaj ludzie tyrają 40 lat przez 40godzin tygodniowo i nie dostają nawet 40% tego co zarabiali..i jeszcze się z tego cieszą…tak manipulować bardzo bym chciał:)

 4. Bardzo ciekawy tekst, zachęcający do współpracy.Gratulacje z tak dużego osiągnięcia.
  Miłego pobytu i bezpiecznego powrotu do Polski,bez manipulacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.