bibliamlmcz9

To już ostatnia część ebooka – Biblia MLM – 9 kroków postępowania w biznesie sieciowym. Jeśli nie jesteś na bieżąco, zacznij tutaj.

Myślę, że najprzyjemniejszy krok z tych wszystkich. W moim biznesie można to kontrolować nawet co 15 minut, bo tak jest aktualizowane tzw. drzewko. W tym punkcie chodzi bardziej o to, aby kontrolować, czy nasz plan, który sobie wcześniej założyliśmy jest realizowany, a jeśli nie to co się dzieje, że nie jest.

„Nie popełnia błędów tylko ten, kto nic nie robi”.

Trzeba zdiagnozować przyczyny takiego stanu rzeczy i wyeliminować ewentualne błędy. Przynajmniej raz w miesiącu powinniśmy konsultować to ze swoim sponsorem, bo on kiedyś również przechodził to co Ty teraz i ma na pewno jakieś rozwiązanie w danej kwestii.

Staraj się wyciągać trafne wnioski i nie popełniać ciągle tych samych błędów. Uniknąć się ich nie da, ale można ich nie powielać. „Nie popełnia błędów tylko ten, kto nic nie robi”. Sztuką jest, aby podnieść się po każdej porażce i iść dalej.

27

PODSUMOWANIE

Mam nadzieję, że bez większych problemów dotarłeś do końca tego krótkiego e-booka. Jest to bardzo prosta recepta na sukces w biznesie MLM i myślę, że nie warto się na ten temat za bardzo rozpisywać.

Jest wiele aspektów, które można by rozwinąć i na pewno zrobię to w kolejnych książkach. Wszystkie opisane tutaj kroki należy wykonywać skrupulatnie i systematycznie. Wtedy i tylko wtedy sukces masz zagwarantowany.

Nade wszystko najważniejsza w tym całym biznesie jest Twoja postawa

Nade wszystko najważniejsza w tym całym biznesie jest Twoja postawa, którą wykształcisz sobie, czytając książki, a także słuchając mówców motywacyjnych, którzy odnieśli sukces. Ciągle musisz się uczyć i zdobywać nowe doświadczenia. MLM to ciągła nauka i nigdy nie jest jej za wiele.

Zaczynając współpracę w marketingu sieciowym nie miałem zielonego pojęcia, że w bardzo krótkim czasie przeczytam więcej książek niż w całym swoim dotychczasowym życiu. To jest naprawdę zdumiewające. Jednak bez czytania i wzbogacania siebie o wiedzę, bardzo ciężko jest pokonywać kolejne kroki.

To jest poważny biznes, a nie kółko wzajemnej adoracji i traktuj go

Wypisałem tutaj receptę, a więc coś co działa tylko i wyłącznie wtedy, kiedy zostanie wykupione (zastosowane) w całości. Nie można wykonywać tych kroków tak jak nam się podoba. Jednego dnia robię to, a drugiego dnia co innego, bo akurat pada na dworze albo za mocno świeci słońce. Możesz być pewien, że takie podejście skutkuje 100% porażką. Albo wykonujesz wszystko tak jak należy albo bez sensu w ogóle zaczynać. To jest poważny biznes, a nie kółko wzajemnej adoracji i traktuj go

28

jakbyś zainwestował co najmniej milion złotych na jego otwarcie. Ludzie mają skłonność do lekceważenia kwoty, którą zapłacili za tzw. starter. Nie mają pojęcia, że za parę złotych otworzyli biznes na setki tysięcy, a nawet miliony złotych.

Recepta jest prosta : zamień wymówki na powody , a będziesz bogatym człowiekiem.

Ignorancja wypełnia ich po brzegi. W tym biznesie jeśli masz wymówki to nigdy nic nie osiągniesz. Bogaci mają powody do działania i dlatego właśnie są bogaci. Planują coś i wbrew wszelkim przeciwnościom wykonują założony plan. Biedni są zawsze biedni, bo nigdy nie wykonują założonego planu, zniechęca ich najmniejsza porażka, czy rozczarowanie. Recepta jest prosta : zamień wymówki na powody , a będziesz bogatym człowiekiem.

Nie lekceważmy prawa PRZYCZYNY I SKUTKU! Nie można siać OWSA, a zbierać BURAKÓW!

Tylko Ci co są najwytrwalsi osiągną wszystko, czego pragną. W tym biznesie nie ma kompromisów, nie ma wymówek i żadnego tłumaczenia, bo rachunkom swoim nie wytłumaczysz! One przychodzą do Ciebie, czy tego chcesz, czy nie, zgadza się? Chcą być opłacone na czas i nie interesuje ich skąd weźmiesz pieniądze. Miejmy trochę pokory do rzeczywistości! Nie lekceważmy prawa PRZYCZYNY I SKUTKU! Nie można siać OWSA, a zbierać BURAKÓW!

Ze swojej strony życzę Ci wszystkiego dobrego i samych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Życzę Ci wielu powodów i żadnych wymówek, bo Twój sukces jest tego wart! Pamiętaj o tym.

Na koniec mam dla Ciebie pewną refleksję ;

„ Kiedy już dopniesz swego ,
A świat uczyni Cię królem choć na chwilę,

29

Wtedy stań przed lustrem i spójrz na siebie, Ujrzysz w nim człowieka.
Nie jest dla Ciebie najważniejsze ,
Ani zdanie matki, ani ojca, ani żony,

Tylko zdanie człowieka, który patrzy z lustra, Naprawdę się dla Ciebie liczy.

Ten człowiek jest miły, nie pamięta złego, Dlatego jesteś z nim zupełnie szczery, Powierzasz mu najtrudniejsze chwile,
Jak gdyby był twoim najlepszym przyjacielem. Jeśli tylko udajesz i nic nie robisz,

A myślisz o sobie, że jesteś wspaniały,
Człowiek z lustra wygarnie Ci prawdę : jesteś próżniakiem! Możesz wywieść w pole cały świat
I okłamywać go przez wiele lat,
Lecz na nic się nie zda zdobyta pozycja,
Bo jeśli oszukałeś człowieka w lustrze,
Koniec Twój będzie żałosny.”

Autor anonimowy

Pozdrawiam

Marcin Oniszczuk

Dołącz do bezpłatnej grupy na Facebooku. W każdy dniu dostajesz nową lekcję na temat właściwego budowania swojego biznesu sieciowego i online

 
#ProsteAleNiełatwe
Grupa Zamknięta · 145 członków
Dołącz do grupy
Grupa poświęcona wszystkiemu co proste ale niełatwe 😉 Cel – edukacja aż do zrozumienia. Chciałbym, abyś zrozumiał, że to, co proste daje najlepsze ef…
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.