11715305_689480561153480_1162191438_o20150702_124855

20150702_13063220150702_124845

 

Jak widzisz mój „amerykański sen” spełnia się każdego dnia…

Dlaczego tak jest?

Bo każdego dnia chcę lepiej, chcę bardziej, chcę więcej…a jak jest u Ciebie?

Wymagasz od siebie więcej? Czy zwalasz odpowiedzialność na innych?

Zobacz, co napisał mój Przyjaciel Tomek…on podobnie jak ja…nie miał łatwo w życiu…

HEJT (anty) post. Dziś rano, siedząc z moim przyjacielem Marcin podczas rozmowy uświadomiłem sobie jak wygląda moje życie… Najpierw jednak, po raz kolejny napiszę jak wyglądało wcześniej abyś miał lekkie odniesienie : pochodzą z rozbitej rodziny, pracowałem wielokrotnie w weekendy kiedy nie chodziłem do szkoły a nawet w podstawówce, kiedy moi rówieśnicy się bawili albo spędzali czas z rodziną ja tyrałem (Większość historii tu : www.tomaszdamian.pl/o-mnie/… )

Kiedy ja się uczyłem lub czytałem książkę śmiano się ze mnie… Kiedy nie miałem na najtańsze buty a stare mi przeciekały jak padał deszcz, nie miałem w szkole średniej na wejście na dyskotekę (10 zł) a koledzy moi pili whiskey najdroższą i jeździli autami za pieniądze rodziców byłem sfrustrowany jak cholera… Kiedy musiałem jechać do Niemca na zbiór szparagów i utarzany w błocie orałem jak głupi za kilka euro, kiedy pracowałem w tartaku – nikt mnie nie szanował…

Dziś ludzie patrzą na mnie myśląc, że „kozacze” albo się „lansuje” i tak czasami pisząc… Ale ja powiem Ci jedno – jeżeli ciężko zapieprzasz na to co masz w życiu podnoś głowę wysoko, bądź dumny i oświadczaj światu co jeszcze weźmiesz – dawaj przykład – oczywiście uczciwy, mądry i ciężko pracując !

I ja patrząc jaką drogę przebyłem nie mam sobie wiele do zarzucenia – wręcz przeciwnie – jestem dumny, że pochodząc ze wsi bez perspektyw dziś wyjeżdża po mnie osobiście na lotnisko człowiek, który zarabia więcej niż 30 mln zł rocznie, w Polsce współpracuję ramię w ramię z multimilionerem. Kiedyś byłem biedakiem i mentalnym i finansowym. Dziś jest „TROCHĘ” lepiej.

I wiesz co, jeżeli Cię to boli, u góry strony jest klawisz – usuń ze znajomych… A jeżeli przeczytałeś to do końca i Cię zmotywowałem to jestem dumny, że jesteś w gronie moich znajomych. Ps. Cheers 4 my haters 🙂 którzy ciągle twierdzą, że się nie da i „że jesteśmy podstawieni” … Polecam się, a teraz jadę s550 kończyć zakupy do Calvina Kleina wink emoticonPeace ! and Love

Wiele osób pyta się mnie „Marcin ale jak to zrobić? Co trzeba konkretnie robić, aby odnieść sukces?”

Po pierwsze bądź z nami na eventach, organizowanych przez #RakietaSuper7, najbliższy odbędzie się już 11.07 we Wrocławiu.

Po drugie, bądź z nami na webinarach, szczególnie na tych w KAŻDY PIĄTEK o godzinie 20:00 POD TYM ADRESEM

Pozdrawiam

Marcin Oniszczuk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.