Witam Cię serdecznie,

Wiem o tym,  że tak samo jak ja ciągle szukasz możliwości pozyskiwania darmowego ruchu na swoją stronę, zgadza się?

Jest wiele poradników, jednak większość kursów opiera się na płatnych metodach, a przecież na to nie może sobie pozwolić osoba, która dopiero zaczyna…

Ponadto jest też tak,  że aby stosować płatną reklamę trzeba się trochę na tym znać, bo „wtopić” pieniądze jest nie trudno…

Ostatnio cały czas przyglądam się marketerom ze Stanów i powiem Ci,  że pozyskują oni ruch na wszystkie możliwe sposoby…a żeby się od nich tego nauczyć „parę złotych” trzeba zapłacić…

I koło się zamyka, bo nie dość, że nie stać nas czasami na płatny ruch to oprócz tego za darmowy ruch każą nam płacić, prawda?

Oczywiście ja jestem jak najbardziej za kupowaniem ruchu, bo daje to niesamowite możliwości,  jednak dzisiaj chcę Ci zaprezentować metodę, którą nadal stosuję, a jest naprawdę skuteczna.

Obejrzyj ten materiał i zostaw komentarz, będę Ci bardzo wdzięczny

 

Pozdrawiam serdecznie
Marcin Oniszczuk

 

 

 

6 thoughts on “Jak pozyskać darmowy ruch na stronę?”

 1. Jakoś ten film nie działa, a szkoda.
  Możliwe że jest to problem po mojej stronie. Zauważyłem że mój Firefox może grać flmy z Youtube, ale jeśli ten sam film wstawiony jest na stronę, wtedy nie gra.
  Nie mam pojęcia co z tym zrobić. Mam wszystkie aktualne updates i dalej to samo.

  1. Jeśli działa na platformie YouTube to ok, kliknij na samym dole po prawej stronie, na pasku w ikonkę YouTube i przeniesie Cię tam, gdzie będziesz mógł obejrzeć, pozdrawiam.

 2. Film bardzo ładnie przedstawia darmową metodę zdobywania ruchu na stronę – niestety trzeba na to mieć dużo czasu 🙂 Ale chcąc się reklamować trzeba mieć albo czas, albo pieniądze, bo bez tego ani rusz :).

 3. Dzięki Marcin za wspaniały i pouczający wykład.
  Jest to bardzo dobra zasada, obieram sobie ile komentarzy mam napisać.
  Czyli powiedzmy dziennie 10 komentarzy na blogach.
  Nie pomyślałem że można wstawiać „anchor text”, myślałem że wystarczy link w podpisie. Nie jestem pewien czy anchor text będzie pracowałna wszystkich platformach, czasami jest bbcode czy coś w tym rodzaju: [url=http://www.moja strona]dowolny tekst[/url].
  Można też wstawić tylko adres strony. Wtedy też, kto chce może kliknąć, ale Google indeksuje słabiej takie linki, wyżej stoi anchor text, bo przy okazju Google otrzymuje informację o czym jest ta strona, czyli słowo w linku.
  U ciebie na samym dole podano jak wstawiać linki, większość osób nie podaje, dlatego musimy nauczyć się rozpoznawać platformy.
  Co do Adtaily, jest to fenomenalny sposób. Nigdynie pomyśłał bym że aż tak łatwo można zdobyć odwiedzających. Wypróbuję ten spodób i dam ci znać jak to pracuje dla mnie.

 4. Witam i dziękuję za kolejną porcję super informacji. Na pewno skorzystam (tak, jak skorzystałam z poprzednich) i mam nadzieję, że przełoży się to na ruch na mojej stronie i na ilość klientów i dystrybutorów.
  Dzięki, dzięki, dzięki 🙂
  Pozdrawiam
  Iwona Przyłęcka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.