kogo okłamujesz_

Dzisiaj trochę o życiu…Właściwie biznes to życie, jednak myślę, że warto czasami to konkretnie zaznaczyć. Rozważmy taką kwestię : kogo okłamujesz?

Od 11 lat intensywnie uczę się życia. Tak, dobrze czytasz, życia. Działam w mlm, czyli biznesie ludzi. Okazuje się, że żadna inna profesja nie nauczy Cię życia w takim stopniu jak właśnie marketing sieciowy.

No właśnie…to kogo okłamujesz?

Już tłumaczę. Zobacz, weźmy pod lupę taki przykład z życia : ludzie ciągle marudzą, że nie mają pieniędzy, że mają za mało czasu, prawda?

Pytanie, co z tym robią? Dalej…kiedy wejdziesz do centrum handlowego – galerii to zapewne widzisz, co tam się wyprawia, prawda? A przecież ludzie pieniędzy nie mają? To kto kogo okłamuje?:)

Dalej…tłumaczysz człowiekowi, że poprzez wykonywanie prostych czynności, może w końcu, któregoś dnia, po 3,5, 8 latach mieć czas i pieniądze…to on Ci mówi, że on zna te wszystkie chwyty 🙂

Od razu przypomina mi się ten artykuł . Byłem przekonany, że mam go u siebie na blogu…a jednak został na platformie z tekstami do przedruku – śmiało możesz go wykorzystać, dodając stopkę autora 🙂

Kogo okłamujesz? Sprawdź się

Powiem Ci szczerze, że czasami to jestem tym wszystkim tak osłabiony, że już nie wiem jak ludziom pomóc…Bo ile można się samemu oszukiwać?

Ktoś kiedyś powiedział bardzo ciekawą rzecz : „To, że jesteś w dupie to jedno ale to, że zacząłeś się tam urządzać, to drugie”.

Niestety większość ludzi zaczęło się właśnie tam urządzać…

W tym miejscu nie pozostaje mi nic innego jak odesłać Ci do zajebistego moim zdaniem nagrania – Michała Wawrzyniaka, znanego jako Kołcz Majk pt. „Ogarnij kuwetę”. Jestem pewny, że po tym nagraniu zrozumiesz jaką krzywdę wyrządzasz sobie każdego dnia, okłamując się.

I jak wnioski?

Daj znać w komentarzu, podyskutujmy!

Pozdrawiam

Marcin Oniszczuk

Wypróbuj Akademię #ProsteAleNiełatwe za 1zł na 7 dni

Zerknij na poprzednie artykuły

CO CIĘ POWSTRZYMUJE?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.