Narodziny przedsiębiorcy

„Świat wokół nas zmienia się tak szybko, jak jeszcze nigdy. To, co zajmowało dziesięciolecia, teraz zajmuje lata albo nawet miesiące.

Ali Brown: „To, co widzimy, to iluzja, którą ludzie żyją od dekad, a mianowicie, że mają zapewnione miejsce pracy na resztę życia.”

Sandra Yancey: „Po raz pierwszy w historii naszego narodu, naszym dzieciom nie powiedzie się tak, jak nam.”

Widzimy, jak nasi przyjaciele tracą pracę; sami tracimy pracę lub obcinają nam pensje.”

Ludzie są przepracowani i źle wynagrodzeni, mają coraz mniej czasu i coraz mniej swobody. Wciąż żyją pod presją. Tak będzie nadal. Nawet jeśli Twój pracodawca Cię kocha, być może będzie musiał obniżyć Ci pensję.”

Les Brown: „To nie w porządku, że w poniedziałek rano wskaźnik zawałów serca wzrasta o 35%. Następuje rozwój technologiczny, a gwarancja stałego zatrudnienia spada. Po prostu wydaję, że stare wzory zarabiania na życie nie są tak niezawodne jak wcześniej. W każdym aspekcie naszego życia jest lepsza metoda, ale wciąż robimy to w stary sposób.”

Żyjemy w najwspanialszym kraju na świecie, w wciąż wiele osób siedzi na tyłku i jest cynicznych.”

Ali Brown: „Wszyscy narzekają na stary model, a ja im mówię: Odpuście sobie, spójrzcie, jakie macie możliwości.”

Eric: „Ponieważ tak duża część naszego życia obraca się wokół pracy i sposobu zarabiania, wiele osób myśli: Po prostu musi być lepszy sposób.”

Paul Zane Pilzer: „Największe wyzwanie, jakiemu musimy stawić czoła, to nie zarabianie pieniędzy; to zastanowienie się, co zrobimy z bezrobotnymi.”

Ludzie boją się, że podejmą złą decyzję. Ludzie boją się nieznanego. Ludzie boją się, że może nie mają wystarczających umiejętności.”

Robert Kiyosaki: Czasy przemysłowe się już skończyły, umarły. Tak więc chodzenie do szkoły, aby zdobyć zawód, to przestarzały pomysł. Stała wypłata to pomysł industrializmu.”

W Master Academy czeka na Ciebie cały 50 minutowy film (z polskim dubbingiem). Kliknij w obrazek poniżej i dołącz do nas już dzisiaj ….

One thought on “„Narodziny Przedsiębiorcy””

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.