25.04.2016 w Hotelu Airport Okęcie odbyła się gala z okazji pierwszej rocznicy magazynu biznesowego BusinessMan Today.

Mam zaszczyt być jednym z redaktorów, polecam odwiedzać Empiki i kupować kolejne numery 🙂

A to kilka fotek z imprezy 🙂

[nggallery id=4]

Właśnie z tej okazji oddałem w Twoje ręce prezent…co to takiego?

atomowapaczkatytulscreen

Pozwól, że odpowiem na najczęściej zadawane pytania i wątpliwości ;

Niestety nie mam zaufania do marketingu typu MLM. Ma do tego typu biznesu jakieś wewnętrzne uprzedzenie – kojarzy mi się z łańcuszkami, budową nóg itp. „patologiczne” rozwiązania rodem z poprzedniej epoki. Co innego marketing internetowy. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia !

Odpowiedź ; Pomijam już fakt komentarza na temat MLM…jednak musisz wiedzieć, że to, co jest zawarte w „atomowej kolekcji” jest wiedzą niezbędną właśnie do działania w marketingu internetowym, a nawet w biznesie jako takim, gdyż wszędzie potrzebujesz mieć mechanizm, który przyciąga do Ciebie ludzi, buduje relacje i sprzedaje.

Blog jest swojego rodzaju produktem. Tworzenie biznesu bez produktu jest jak próba sprzedaży jajek bez kur albo dostawcy jajek. Nie umiem pisać tekstów bloga jak bardzo dużo ludzi, którzy chcieliby wejść do biznesu internetowego. Jeżeli sprzedalibyście mi cześć kursu o pisaniu bloga za niewielkie pieniądze np. 30 zł, to po zapoznaniu się z nim i pozytywnej ocenie (jakiś obiektywnych rezultatach) chętnie kupiłbym cały kurs. A tak szkoda mi wydać kilkaset złotych jeśli nie wiem czy coś mi się z tego naprawdę przyda. Myślę że wielu klientów myśli podobnie.

Odpowiedź ; Blog jest potrzebny, lecz nie jest nieodzowny w budowie biznesu online. Znacząco pomaga, jednak to jest tylko jedna z metod na „pokazanie się światu”. Kurs w cenie, o której piszesz jest choćby tutaj. Ponad 700 osób już z niego skorzystało, także polecam.

nie wierzę w magię a tak mniej więcej sprzedajecie te produkty :)Trudno mi się zaangażować na 100% w to co pisujecie. Miło jednak dostawać maile od Was w którym jest tyle optymizmu i energii .

Odpowiedź ; Cieszę się, że jest miło 🙂 Po wiarę zapraszam jednak do kościoła, bo tutaj jest mowa o konkretnych, potwierdzonych rezultatach. Polecam się zaangażować i sprawdzić samemu, czy to prawda, czy nie:) Z drugiej strony musi jednak coś w tym być, skoro u nas zadziałało, nieprawdaż?:)

Chcę wasz produkt wypróbować zanim go wykupie

Odpowiedź ; Akurat tego kompletu nie można wziąć na okres testowy. Pytanie jakie powinieneś sobie zadać ; to, co chcesz wypróbować? Czego się boisz? Możesz być pewien, że wartość jaką dostajesz w środku jest przynajmniej 10 razy droższa niż cena, za którą możesz ją nabyć.

Chcę zapłacić kartą

Odpowiedź ; Proszę bardzo, jest taka możliwość, wystarczy podczas płatności (jeśli nie ma innej opcji), wybrać formę „paypal” i kliknąć, że nie mam konta paypal, płacę kartą i możesz to zrobić.

Boję się że nie znajdę osób chętnych do podjęcia współpracy ze mną

Odpowiedź ; Jest duże prawdopodobieństwo, że jeśli nie będziesz wiedział jak działać właściwie, nie znajdziesz osób do współpracy. Materiał z atomowej kolekcji ma Ci właśnie w tym pomóc.

Zbyt dużo materiału na jeden raz do przerobienia

Odpowiedź ; Racja, materiał jest obszerny. Jest podzielony na sekcje, wszystko jest poukładane tak, abyś mógł do tego zaglądać w każdej chwili i realizować wszystko krok po kroku, także dasz radę. Poza tym to i tak dopiero początek, bo jeśli chcesz być naprawdę dobrym w tym, co robisz, musisz uczyć się cały czas, tak jak to robią najlepsi.

Mam nadzieję, że rozwiałem już Twoje wątpliwości, jeśli jeszcze jakieś Ci się nasunęły, daj znać w komentarzu, a poradzimy sobie z nimi 🙂

Jesteś już z nami w Akademii Mistrzów? Jeśli nie, kliknij w obrazek i zobacz, co mamy dla Ciebie…

MA Logo

Kto wie, może następnym razem spotkamy się na podobnej gali?

Wszystko jest możliwe, jeśli uwierzysz, że jest możliwe…

Pozdrawiam i do zobaczenia
timthumb

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.