Kolejny Milionowy Wywiad! Bri Richardson, młoda mama dwójki dzieci, buduje swój biznes od 2,5 roku. Jest profesjonalistką w tej branży. Na pewno spodoba Ci się jak buduje swój biznes przy użyciu mediów społecznościowych.

W tym tygodniu Eric Worre nagrał wywiad z Bri Richardson z Teksasu. Bri jest dynamiczną, przyjacielską osobą, która rozwija swój biznes od 2,5 roku i od tamtego momentu kompletnie zmieniło się życie jej rodziny.

Bri dorastała w środkowej Ameryce i jak większość z tamtego regionu, dorastała wśród tzw. klasie średniej. Jej rodzice mieli normalną pracę, a Bri uczęszczała do prywatnej szkoły, potem do collegu i otrzymała dyplom. Po collegu, pracowała w kilku korporacjach, znalazła miłość swojego życia, wyszła za mąż, a dzisiaj ma 2 synów. Po urodzeniu pierwszego syna, zaangażowała się na poważnie w biznes sieciowy. „Otarła” się o marketing sieciowy, kiedy miała 18 lat ale to nie był dla niej właściwy czas, jednak okazał się wystarczający, aby zachłysnąć się wizją marketingu sieciowego i zdać sobie sprawę, że może to być dla niej niesamowita możliwość.

Po urodzeniu pierwszego dziecka, nie chciała oddawać go pod opiekę niańce. Wiedziała, ze swoich wcześniejszych doświadczeń w marketingu sieciowym, że jest lepsza droga, a więc zaczęła szukać właściwej możliwości. Działa, w obecnej firmie od 2,5 roku. Jej sukces pozwolił jej mężowi zostawić pracę (której nie cierpiał) i rozpocząć swój własny biznes.

Od samego początku Bri wybrała media społecznościowe, do budowy swojego biznesu. Zdziałało to dla niej świetnie, tym bardziej, że była mamą na pełen etat. Pracowała 8 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu. Opłaciło się to bardzo. Przed końcem pierwszego roku, zarobiła 650 000 dolarów. To był czas „przebudzenia” dla Bri. Wkrótce stała się ekspertem w budowaniu relacji, własnej marki, marki biznesu i produktów w mediach społecznościowych. Wszystkim, którzy rozpoczynają, radzi :„Twój profil w mediach społecznościowych, nie jest już Twoim prywatnym profilem, to Twój biznes. Budujesz swoją markę przez to, co publikujesz. Nie bój się pisać o swoim biznesie. Kontroluj swoje emocje.” Mówi również czego nie powinno się robić ; „nie wstawiaj linków do zakupu albo dołączenia do biznesu w każdym poście.”

Eric zapytał również jakie inne rady na temat budowania biznesu ma dla innych. Podobnie jak inni, dobrze zarabiający liderzy odpowiedziała ; buduj relacje/przyjaźnie, skup się na pomocy innym, systematyce i wydarzeniach treningowych.

Podsumowując, Bri zostawia nas słowami mądrości i zachęty, „Zobacz wizję swojej przyszłości, popatrz jak może ona wyglądać i spraw, żeby tak było. Możesz mieć wszystko, o czym zamarzysz i być osobą, którą zawsze chciałeś być. To możesz być Ty”

Jeśli chcesz, abym udostępniał i tłumaczył/recenzował więcej takich materiałów, daj znać w komentarzu.

Pozdrawiam

Twój Partner w biznesie

Marcin Oniszczuk

timthumb

 

3 thoughts on “Po roku w biznesie sieciowym…około 200 000zł miesięcznie…a przecież podobno się nie da?:)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.