Dzisiaj zapraszam Cię do przeczytania pierwszego z serii maili od człowieka, który jest moją marketingową inspiracją od ponad 12 lat. Dlaczego warto przestudiować materiał do niego?

Bo jeszcze NIGDY się nie pomylił…poważnie…

Od kiedy czytam wiadomości od niego…sprawy toczą się dokładnie tak jak mówi…

Zatem do rzeczy…(tłumaczenie oryginalnego tekstu z maila)

Marcin, dziś rozpoczyna się prawdopodobnie najważniejsza seria e-maili, jakie kiedykolwiek napisałem do tego biuletynu…

Jest rzeczą oczywistą, że w dzisiejszym świecie zachodzą bardzo destrukcyjne zmiany… Zmiany, które przewidziałem i do których przygotowywałem się od 2010 roku.

Wiem, że wielu z Was interesują te zmiany, czemu one się dzieją i kto za nimi stoi

Ale niestety większość ludzi nie wie, co się wydarzy…

Nie wiedzą, jak się chronić, a na pewno nie wiedzą, jak walczyć lub korzystać z tych zmian.

Więc w ciągu następnego tygodnia chciałbym podzielić się 5 śmiałymi przewidywaniami na temat tego, co jeszcze nadejdzie, dlaczego to się stanie, a co najważniejsze… Co możesz z tym zrobić… Aby chronić siebie, swoich bliskich i Twój kraj.

Pierwsza połowa tej serii dotyczy przewidywania przyszłości, abyś mógł zobaczyć, co nadchodzi, zanim będzie za późno, by cokolwiek z tym zrobić.

(To, czym się dzisiaj z wami podzielę (dowód) na końcu Przepowiedni 1, wciąż mnie powala).

W drugiej połowie pokażę ci, jak pozycjonuję swoje aktywa biznesowe i osobiste, aby skorzystać z tej okazji, i jak ty możesz zrobić to samo.

Nie, świat się nie kończy, ale świat, jaki znamy, tak, a gdy te zmiany będą miały miejsce, stworzą niepowtarzalne możliwości dla tych, którzy są gotowi z nich skorzystać .

Jesteś gotowy? W takim razie zacznijmy…

Kiedy dopiero zaczynałem jako przedsiębiorca, podjąłem bardzo ważną decyzję…

Zdecydowałem, że wszelkie wyzwania, których doświadczam w życiu, stworzą również możliwości.

Uznałem, że zmiana i chaos mogą stać się sojusznikiem, a nie wrogiem.

Zanim doszło do krachu z 2008 roku, wytrenowałem swój umysł, aby postrzegać to wydarzenie jako szansę, a także ustawiłem swoje portfolio i biznes w sposób, który przyniesie korzyści.

W ciągu następnych 36 miesięcy zarobiłem ponad 12 milionów dolarów, podczas gdy inni padali ofiarą okoliczności, ponieważ ignorowali znaki.

A potem nadszedł rok 2020… Podczas gdy większość ludzi ponownie znalazła się w stanie reakcji, ja byłem przygotowany na to, co wydarzyło się przed laty.

Ta chęć spojrzenia w przyszłość, zwłaszcza w te przerażające miejsca, pozwoliła mi zaopatrzyć się w środki medyczne i maski na wiele lat przed czasem… Najważniejsze przedmioty, które mogłem przekazać mojemu gabinetowi lekarskiemu, kiedy ich potrzebowali najbardziej.

To także sposób, w jaki mogłem pozycjonować moje aktywa i biznes w sposób, który po raz kolejny pozwolił mi zarobić miliony dolarów w latach 2020-2022.

Skąd więc wiedziałem o tym wszystkim wcześniej?

Chciałbym móc powiedzieć, że byłem psychiczny lub coś w tym stylu, ale nie jestem.

Jestem po prostu pilnym studentem historii i jest jedna książka napisana ponad 25 lat temu, która była niezwykle dokładna, jeśli chodzi o przewidywanie tego okresu…

Nosi tytuł „Czwarty zwrot” i został napisany w 1997 roku przez dwóch naukowców, Williama Straussa i Neila Howe’a. To książka, o której wspominałem dziesiątki razy w ciągu ostatniej dekady w tym biuletynie.

Wiele osób słyszało o Czwartym Zwrocie w ciągu ostatnich 24 miesięcy, ponieważ okazało się, że jest bardzo dokładne, ale przeczytałem to w 2007 roku.

Ta książka jest jednym z podstawowych zasobów, z których korzystałem, przygotowując się na wydarzenia ostatniej dekady, i tym, czego wykorzystuję, przygotowując się na to, co jeszcze nadejdzie…

William i Neil spędzili znaczną część swojego życia studiując całą historię ludzkości, aby odpowiedzieć na dwa pytania…

„Dlaczego historia wciąż się powtarza?” i „Dlaczego nie jesteśmy w stanie wyciągnąć wniosków z lekcji z przeszłości?”

To, co odkryli, jest zdumiewające i ty też musisz o tym wiedzieć…

Mówiąc najprościej, zdali sobie sprawę, że tak jak zmieniają się pory roku na wiosnę, lato, jesień i zimę; ludzkość również przechodzi przez te same cykle, a każdy sezon trwa 20-25 lat.

To, co udało im się przewidzieć na podstawie tych cykli, jest niewiarygodne…

To rozwali ci umysł…

Ponieważ każda pora roku ludzkości trwa 20-25 lat, co 80 do 100 lat ludzkość wchodzi w swój sezon „zimy”.

Sezon zimowy jest trudny, chodzi o przetrwanie najlepiej przystosowanych. Zabije stare, nieprzystosowane instytucje i ośrodki władzy, a wraz z nadejściem wiosny utoruje miejsce narodzinom nowego.

Jeśli chodzi o Amerykę, to w krótkiej historii naszego kraju doświadczyliśmy trzech sezonów zimowych, które przebiegają jak w zegarku…

Punkt kulminacyjny naszej pierwszej zimy miał miejsce w 1781 roku, pięć lat po tym, jak Ameryka ogłosiła niepodległość od Wielkiej Brytanii w 1776 roku.

82 lata później Ameryka przeżyła punkt kulminacyjny drugiego sezonu zimowego, gdy wojna domowa między Północą a Południem osiągnęła swój szczyt w 1863 roku.

81 lat później Ameryka przeżyła punkt kulminacyjny trzeciego sezonu zimowego, gdy Wielki Kryzys doprowadził do apogeum II wojny światowej w 1944 roku.

Każdy z tych amerykańskich sezonów zimowych miał dwie wspólne cechy…

Po pierwsze, oznaczały koniec jednej epoki w historii i początek nowej.

Społeczeństwo, życie i świat nigdy nie były już takie same. Nie było już powrotu do tego, co było, ponieważ to, co było, zostało zniszczone.

Drugą wspólną cechą wszystkich sezonów zimowych jest to, że wszystkie zakończyły się wojną, ponieważ dwie ideologie dotyczące przyszłości świata walczą o dominację.

25 lat temu ci dwaj mężczyźni przewidzieli, że Ameryka rozpocznie swoją Czwartą Przemianę w sezon zimowy około 2005 roku i że wywoła ją kryzys finansowy.

Przesunęło się wszystko o 24 miesiące, ponieważ rynki nieruchomości i giełdy załamały się w 2007 roku.

Książka przewiduje, że nastąpi globalna pandemia i że Ameryka doświadczy punktu kulminacyjnego czwartego zwrotu 80-85 lat po szczycie II wojny światowej około roku 2025 .

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie wszystko zgodnie z planem.

Napisali tę książkę jako ostrzeżenie dla ludzkości, ponieważ ta Przemiana jest inna niż wszystkie pozostałe…

Każdy Zwrot kończy się wojną, ale jest to pierwszy Zwrot, który obejmuje globalną obecność broni masowego rażenia .

Więc co będzie dalej?

Oto 5 prognoz, na których opieram
moje życiowe decyzje…

W szczególności te prognozy są tym, co moim zdaniem wydarzy się od teraz do roku 2030.

Podczas gdy Czwarty Przewrót był świetny w przewidywaniu ogólnych trendów i wydarzeń, które zawsze towarzyszą sezonowi zimowemu, oczywiście nie był w stanie przewidzieć konkretnych graczy, którzy będą walczyć o kontrolę nad następną erą.

W ciągu ostatnich kilku lat tacy gracze pojawili się…

Mamy państwa narodowe, takie jak USA, Chiny i Rosja, które walczą o dominację komunizmu lub demokracji w nowej erze, a następnie mamy Stany Zjednoczone i Chiny, które walczą o dominację na szlakach handlowych, status waluty rezerwowej, oraz roli wiodącego światowego supermocarstwa.

Podczas gdy naród walczący z narodem nie jest niczym nowym, tym razem jest inaczej, ponieważ są inni gracze, którzy zinfiltrowali każdą dostępną władzę, od prezydencji całych krajów, po sale zarządów najpotężniejszych banków i korporacji na świecie.

Ta grupa ma swój własny program.

Można nawet argumentować, że są teraz jedną z najpotężniejszych organizacji na świecie i zamierzają wykorzystać ten naturalny okres zmian i zakłóceń do przejęcia kontroli nad każdym aspektem naszego życia.

Swoimi własnymi słowami, które są publicznie dostępne, zadeklarowali, że 10-letni okres między 2020 a 2030 rokiem będzie rokiem „Wielkiego Resetu”, w którym każdy system, którym funkcjonował świat, zostanie zniszczony i odbudowany pod ich kontrolą .

Oczywiście mówię o Światowym Forum Ekonomicznym i jego interesariuszach.

Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie masz dość słuchania o Światowym Forum Ekonomicznym, Klausa Schwaba i Wielkim Resecie, ale samozadowolenie z faktu, że stali się wspomnieniem, w tym momencie, byłoby błędem, jak pokażę w nadchodzących dniach…

Klause maluje ładny obraz tworzenia „kapitalizmu interesariuszy”, w którym firmy, rządy i przeciętny obywatel współpracują ze sobą, aby stworzyć utopijną przyszłość.

Ale jeśli jesteś studentem historii, wiesz, że „kapitalizm interesariuszy” to tylko wymyślna nowa nazwa socjalizmu i że socjalizm jest zawsze bramą do komunizmu.

Tłum WEF składa społeczeństwu te same obietnice, co Stalin, Hitler i Mao… Że potrzebujemy bardziej sprawiedliwego i sprawiedliwego społeczeństwa… Że kapitalizm jest zły i że potrzebujemy nowego systemu, aby położyć kres niesprawiedliwości na świecie.

Ten rodzaj myślenia NIGDY nie przyniósł korzyści przeciętnemu mężczyźnie czy kobiecie w historii… Nigdy.

W rzeczywistości zawsze robił coś przeciwnego i otwierał drzwi komunizmowi, a komunizm przyniósł ludzkości tylko śmierć, głód, biedę i okrucieństwo.

Tak jak ci dyktatorzy z przeszłości, ich prawdziwym zamiarem jest wykorzystanie tych pustych obietnic jako sposobu na umocnienie władzy dla siebie.

Kim więc są ludzie powiązani z WEF i ich rzekomym planem przejęcia kontroli nad każdą większą branżą i instytucją polityczną na świecie?

Oto tylko kilka firm , które sprzymierzyły się z WEF na najwyższym poziomie „strategicznego partnerstwa”…

Fundacja Billa i Melindy Gatesów, Amazon, Alibaba, Bank of America, Black Rock, Citi Group, Chevron, Credit Suisse, Dell, Deutsche Bank, Goldman Sachs, Google, HP, HSBC, Huawei Technologies, Intel, IBM, JP Morgan Chase , Johnson and Johnson, KPMG, Meta, Microsoft, Mastercard, Mitsubishi, Nestle, Open Society Foundations (George Soros), PayPal, Procter & Gamble, Pfizer, PepsiCo, Qualcomm, Sequoia Capital, Siemens, Sony, The Coca-Cola Company, UPS, Uniliver, Verizon, Visa i Volkswagen Group to TYLKO KILKA.

WEF ma obecnie ponad 1000 członków, a wszystkich można zobaczyć w sekcji „Partnerzy” na ich stronie internetowej.

To moja osobista opinia (i opinia wielu innych), że jego grupa chce kontrolować, kształtować i dominować w swoich sektorach przemysłu w przyszłości, eliminując przy tym ich konkurencję.

Jak więc zamierzają dokonać tego wyczynu?

Trzy słowa…

Żywność. Pieniądze. Energia.

Henry Kissinger wielokrotnie ujawniał drogę do kontroli…

W szczególności stwierdza: „Kontroluj zapasy żywności, a kontrolujesz ludzi. Kontroluj dostawy energii, a kontrolujesz kontynent. Kontroluj podaż pieniądza, a kontrolujesz świat”.

Jeśli zwracałeś uwagę, prawdopodobnie zauważyłeś, że wszystkie trzy z tych rynków pogrążyły się w chaosie i nie jest to przypadek.

Prognoza 1:

Zaczniemy najpierw od energii, ponieważ kontrolowanie energii pozwala również kontrolować jedzenie i pieniądze.

Nasze nowoczesne globalne społeczeństwo i każdy aspekt dostatku, z którego się cieszymy, od podróży, przez opiekę medyczną i długość życia, po technologię, odzież, produkcję żywności, elektryczność w domu, klimatyzację i transport…

Wszystko zależy od dostępu do niedrogiej energii, a obecnie najtańszą formą energii na planecie pozostaje ropa naftowa.

W rzeczywistości, oto szybki obraz, aby zilustrować mój punkt widzenia…

Tutaj mamy ponad 12 000 lat poziomów populacji ludzkiej z prognozą na 2100…

Jak myślisz, co się stało tam, gdzie jest czerwona strzałka, co pozwoliło populacji ludzkiej zacząć rosnąć wykładniczo?

Proste…

To wtedy w 1859 roku w Titusville w Pensylwanii wykopano pierwszy udany szyb naftowy.

Wykorzystanie obfitości zmagazynowanej energii w postaci ropy naftowej zmieniło każdy aspekt naszego świata na lepsze.

Teraz, w imię zmian klimatu i wojny, interesariusze zaczynają zamykać jądrowy, naftowy i węglowy system energetyczny w dążeniu do Agendy Zeroemisyjnej do roku 2050.

W rzeczywistości, oto wykres pokazujący liczbę elektrowni jądrowych, które zostały zamknięte od 2022 roku…

Dodajmy do tego ogromne zakłócenia energetyczne spowodowane sabotażem gazociągu Nordstream 1 z Rosji do Europy, a to będzie miało ogromne i niszczycielskie skutki dla każdej dziedziny gospodarki i życia.

Tania energia jest tlenem świata, a od 2022 roku zaczęli odcinać dostawy tego tlenu.

W wyniku tego ograniczenia taniej energii firmy wypadają z rynku, ponieważ nie stać ich na prowadzenie działalności przy tak wysokich kosztach.

Jeśli to robią, są zmuszeni przenieść zwiększone koszty na konsumentów, co szkodzi konsumentom i obniża sprzedaż.

Prowadzi to do zwolnień i zwiększa bezrobocie, co jeszcze bardziej szkodzi sprzedaży, tworząc spiralę spadkową.

Oto doskonały przykład tego, co dzieje się na całym świecie…

Niemiecka piekarnia upada, po tym jak dostali rachunek za gaz na ponad 330 000 euro, normalnie płacili niecałe 6000 euro miesięcznie…
W nadchodzących latach racjonowanie energii stanie się nową normą w całej Europie i niektórych częściach Stanów Zjednoczonych.
W sierpniu 2022 roku tysiące ludzi z inteligentnymi termostatami zostało pozbawionych możliwości obniżenia temperatury w swoich domach podczas niedoboru energii.
Chociaż był to program, na który wiele osób zdecydowało się w zamian za zniżkę, jest to trend, który stanie się obowiązkowy w nadchodzących latach.
Wraz ze wzrostem cen energii rosną ceny wszystkiego.
Gdy ceny rosną, popyt spada, w wyniku czego firmy będą zamykać swoje podwoje, a świat stanie się znacznie mniej obfitym miejscem.

Zapomnij o „teoriach”… Chcesz wiedzieć, jak wygląda świat z programem zeroemisyjnym od ludzi, którzy go tworzą?

Oto wizja przyszłości Wielkiej Brytanii i innych krajów UE, zgodnie z dokumentem napisanym przez profesorów z University of Cambridge, Oxford i Imperial College, zatytułowanym „Absolute Zero”.

To nie jest moja opinia ani „teoria spiskowa…”

To jest świat, do którego prowadzą nas własnymi słowami, a nie jest to świat, w którym chcielibyśmy żyć…

Do roku 2030…

Podróż pociągiem stanie się głównym substytutem lotów i podróży samochodem z małą liczbą pasażerów.

Wszystkie 40 lotnisk w Wielkiej Brytanii zostanie zamkniętych z wyjątkiem Heathrow, Glasgow i Belfastu. Jeśli nie należysz do bogatej elity, latanie nie będzie już opcją dla przeciętnego człowieka.

Obywatele będą ograniczeni do własnego miasta, chyba że otrzymają pozwolenie na podróż poza nie w imię zmian klimatycznych.

Kuchenki gazowe zostaną zastąpione instalacjami elektrycznymi, a wszystkie urządzenia będą się kurczyć.

Krajowa konsumpcja wołowiny i jagnięciny spadnie o 50%, podobnie jak zmniejszenie importu żywności drogą lotniczą.

W latach 2030-2050…

Pociągi elektryczne stały się dominującym środkiem transportu i krajowego transportu towarowego.

Wszystkie pozostałe lotniska są zamknięte.

Wszystkie wysyłki spadają do zera.

Spożycie wołowiny i jagnięciny zostało całkowicie wycofane, podobnie jak wszelki import żywności, który nie jest transportowany koleją.

A paliwa kopalne są całkowicie wycofane.

Właśnie to zalecają decydentom politycznym w całej UE profesorowie z elitarnych uczelni w Wielkiej Brytanii.

To jest przyszłość, którą chcą stworzyć i już się DZIEJE…

Najbardziej dystopijny element „Igrzysk Śmierci” w całym programie – Ograniczanie podróży do miast ludzi w „strefach” faktycznie zaczyna się dziać…

I jak widać tutaj, w grudniu 2022 r. Francja przyłącza się do imprezy… Zakazali teraz wszystkich lotów krajowych poniżej 2,5 godziny, zmuszając ludzi do korzystania z systemu kolejowego…

Jak niedawno stwierdził francuski prezydent Emmanuel Macron: „Epoka obfitości się skończyła…”

Aby odnieść sukces, muszą zdusić tlen wolnego rynku…

Energia.

I to duszenie energii ma miejsce właśnie teraz.

Jest to najbardziej widoczne w Niemczech i innych krajach europejskich, które zostały odcięte od importu ropy i gazu ziemnego z Rosji, na których polegają, ale w nadchodzących latach rozprzestrzeni się na całą Europę.

Jeśli chcesz kontrolować narody, przejmujesz kontrolę nad ich energią.

To prowadzi mnie do przewidywania 2…

Bądź na bieżąco z Prognozą 2 jutro…

Jak widzisz…ciekawa sprawa, prawda? Myślisz, że ktoś jeszcze powinien to przeczytać? Nie krępuj się, wyślij mu ten artykuł. Lada chwila kolejna przepowiednia…

Do zobaczenia

Marcin Oniszczuk

One thought on “5 śmiałych prognoz dotyczących przyszłości świata – i jak pomogą Ci one zarobić fortunę”

  1. Każdy kto przeczytał „Wielki reset” Schwaba ten to przewidział. Najgorsze jest to, że w Światowym Forum Ekonomicznym w Davos już kilka lat temu o tym mówiono ale zdecydowana większość ludzi się tym nie interesuje co tam nam szykują w dobrej wierze, że dobre rzeczy, a to nie prawda tam tylko myślą globaliści o sobie o swoich wyimaginowanych sprawach. Uczestnicy w tych obradach mają ludzi w d….e dla nich się liczy tylko to co oni chcą i potrzebują. Niestety. Najsmutniejsze jest to, że ludzie się przyzwyczajają do ograniczeń byle im było wygodnie. Z mojego punktu widzenia niczego dobrego nam ludziom nie szykują.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.