51 000% TYLKO dla inwestorów

Zaczęło się w 2012 roku… po przeczytaniu jednej z książek…uznałem, że trzeba zacząć inwestować…mało miałem…właściwie nic nie miałem…także ucieszyłem się, że można inwestować w nieruchomości małymi, comiesięcznymi kwotami…

Dzisiaj jest z tego 51 000% zwrot…pozwól, że opowiem Ci jak…

Wszystko oparte było o zaufanie…poznałem pewnego Dyrektora, który mieszkał tak jak ja w Toruniu i zajmował się pewnym unikalnym projektem – “działki na Mazurach”.

Jest ekspertem w dziedzinie inwestowania. 

Nie pytałem za wiele, powiedział co i jak…zarejestrowałem się w programie i wybrałem swoją działkę…

…która potem okazała się jednym, wielkim bagnem (po prostu była lekko podmokła :))…na co zwrócił uwagę jeden ze współwłaścicieli firmy i zamienił ją na inną, chwałą mu za to 🙂

Kolejny krok to konferencja inteligencji finansowej w Toruniu…na którą zaprosiłem kilkanaście osób…które od tamtej pory mają swoje działki na Mazurach, bez odsetek i bez kredytów.

Zobacz, co mówili uczestnicy, po tym całym zamieszaniu…

>>>Więcej na temat tego projektu dowiesz się z tej bezpłatnej retransmisji<<<

Realna szansa na prawdziwy majątek dla tysięcy ludzi

Firma TREENEO powstała w czerwcu 2011 roku w Olsztynie. W 2014 roku przeniosła swoją siedzibę do Londynu. Głównym celem działalności spółki jest dystrybucja programów inwestycyjnych opartych o rynek nieruchomości. Firma jako jedyna na polskim rynku rozpoczęła sprzedaż innowacyjnego produktu inwestycyjnego oznaczonego nazwą handlową AGROFORTIS, który jako doskonały sposób na budowanie majątku od samego początku cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, znawców rynku nieruchomości oraz finansów. W każdym miesiącu działalności pozyskujemy nowych inwestorów, prowadzimy również działalność edukacyjną na rzecz poprawiania świadomości inwestycyjnej Polaków w kraju i za granicą. Dodatkowo dla swoich klientów TREENEO oferuje program partnerski który nagradza za skuteczne rekomendacje.

Agrofortis

Pokochasz takie inwestowanie

Agrofortis to bezpieczny sposób na zakup nieruchomości, który można potraktować jako program regularnego inwestowania. Cena nabycia jest rozkładana przez sprzedającego na wygodne raty bez odsetek. Ponieważ nie jest to pożyczka ani kredyt, klienci nie muszą pokrywać kosztów nabycia środków.

Przedmiotem inwestycyjnym są starannie wyselekcjonowane działki o statusie niezabudowanego gruntu rolnego (czyli w najwcześniejszym etapie rozwoju), o powierzchni około 3000 metrów kwadratowych każda.

Doświadczenia ostatnich lat oraz prognozy potwierdzają, że zakup gruntów na w ich wczesnym stadium rozwoju daje ponadnormatywne zyski w porównaniu do innych, dostępnych na rynku instrumentów finansowych (lokaty, obligacje, giełda).

Akt własności działki inwestycyjnej jest najlepszą gwarancją bezpieczeństwa.

Jak to działa?

Po wybraniu nieruchomości która Ci się podoba, wybierasz sposób nabycia ( wszystko odbywa się w wygodnej dla inwestora ścieżce online, po założeniu konta inwestora ) My tworzymy dla Ciebie umowę przedwstępną, a następnie wspólnie umawiamy spotkanie w Kancelarii Notarialnej.

W dniu podpisania Aktu przeniesienia praw do własności na Twoją osobę dokonujesz umówionej pierwszej wpłaty na którą się umówiliśmy wcześniej. Pozostałą do zapłaty część ceny spłacasz na warunkach zapisanych w Twoim Akcie własności.

Nie musisz iść do Banku, nie obciążymy Twojej zdolności kredytowej. Akt własności to najlepsza gwarancja bezpieczeństwa dla Twoich pieniędzy a najlepsze jest to że od tego momentu ta nieruchomość „pracuje” dla Ciebie w całości.

Agrofortis jest jedyną taką metodą w Polsce

>>>Tutaj znajdziesz pełną ofertę<<<

Pozdrawiam

Marcin Oniszczuk

Dołącz również do bezpłatnej grupy na Facebooku, gdzie w każdy dniu dostajesz nową lekcję na temat właściwego budowania swojego biznesu sieciowego i online

 
#ProsteAleNiełatwe
Grupa Zamknięta · 107 członków
Dołącz do grupy
Grupa poświęcona wszystkiemu co proste ale niełatwe 😉 Cel – edukacja aż do zrozumienia. Chciałbym, abyś zrozumiał, że to, co proste daje najlepsze ef…
 

Jesteś gotowy wystartować właściwie w biznesie sieciowym? (kliknij w obrazek)

jak właściwie odpalić Twój biznes sieciowy

One thought on “[𝟓𝟏 𝟎𝟎𝟎%] 𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐝𝐥𝐚 𝐢𝐧𝐰𝐞𝐬𝐭𝐨𝐫𝐨́𝐰 💢”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.