„Na początku pracy w tym zawodzie nie miałem pojęcia , jak to zrobić. Nie miałem pieniędzy i czasu; musiałem się mierzyć z tymi samymi utrudnieniami co wszyscy. Na moim pierwszym spotkaniu zdarzyło się jednak coś, co zmieniło wszystko. Zebrałem wystarczająco pieniędzy, aby się na nie udać. Było to wyjątkowe doświadczenie. Scena, oświetlenie, ludzie, opowieści – to wszystko było niesamowite.

Podczas jednego z wystąpień wyszedłem na chwilę do łazienki, a kiedy po powrocie zatrzymałem się w wejściu do wielkiej sali konferencyjnej, okazało się, że obok mnie stoi jeden z najefektywniejszych pracowników w całej firmie! Czułem się, jakbym właśnie stanął obok jakiejś gwiazdy ekranu. Ten człowiek osiągnął to, co sam chciałem osiągnąć – i więcej. Stojąc tak, zastanawiałem się, co by tu mądrego powiedzieć. W końcu zwyczajnie się przedstawiłem i spytałem: „W czym tkwi sekret?”.

Dziś już wiem, że żadnego sekretu nie ma. Tamten człowiek mógł mi to wówczas powiedzieć, ale okazał mi odrobinę współczucia i nauczył mnie czegoś, co służy mi po dziś dzień. Powiedział: „Eric, rozejrzyj się po sali. Znajduje się w niej około dwóch tysięcy ludzi. Urządzamy takie zebrania ze trzy razy w roku. Oto sekret: połowa z tych ludzi nie przyjedzie na następny zlot, ale ci, którzy wrócą, będą zarabiać dwukrotnie więcej niż przeciętnie. Twoim zadaniem jest znaleźć się wśród tego tysiąca, który tu wróci. To nie koniec. Na kolejny zjazd połowa z tego tysiąca nie zjawi się tutaj, ale pięćsetka , która powróci, będzie zarabiać czterokrotność średniej. Tak to będzie się dalej dziać od wydarzenia do wydarzenia. Jeśli będziesz stale powracał, znajdziesz się wśród najwyżej opłacanych uczestników, a w końcu być może nawet sam wystąpisz na scenie”.

Odparłem: „I to wszystko?”, na co on odpowiedział: „Eric, oczywiście musisz stale rozwijać swoje umiejętności między spotkaniami, ale z doświadczenia wiem, że jeśli wytrzymasz na dużych zjazdach dłużej niż inni, w końcu trafisz na szczyt”. To było dość zrozumiałe. Podziękowałem mu i z miejsca zdecydowałem, że nigdy nie przegapię ani jednego wielkiego spotkania firmowego.” fragment z książki Bądź Pro! Eric Worre

A czy Ty podjąłeś już decyzję, że zrobisz wszystko, co jest konieczne, aby być z nami na Wielkim Oficjalnym Otwarciu Firmy S7 Medical Company?

Tutaj Masz Zaproszenie Od samego Prezesa Daniela Kubacha

Chyba nie muszę Ci już tłumaczyć po co masz tam być, prawda?

Eric Worre, w tym fragmencie powyżej, wyjaśnił to chyba bardzo dobitnie, zgadza się? Eric jest liderem branży marketingu sieciowego, w której działa już od ponad ćwierćwiecza. Zbudował organizacje sprzedaży obejmujące łącznie ponad 500 tysięcy dystrybutorów w ponad 60 krajach oraz pracował na stanowisku prezesa wartej 200 milionów dolarów firmy prowadzącej sprzedaż bezpośrednią. Jest także utalentowanym szkoleniowcem. Poprowadził spotkania z 250 tysiącami ludzi z całego świata i uczył ich, jak odnaleźć się w pracy marketera sieciowego. W 2009 roku założył Network Marketing Pro, najczęściej przeglądany serwis szkoleniowy w branży.

eric worre

Oprócz tego dzień wcześniej tj, 17.10.2014 razem z liderami prowadzimy dla Ciebie szkolenie we Wrocławiu. Szczegóły poznasz klikając w obrazek albo TUTAJ 

eventstrona

Do zobaczenia na szczycie!

Marcin Oniszczuk

Marcin Oniszczuk

Marcin Oniszczuk
CEO&Founder
TopBenefit System LTD
Co-Founder http://TopBenefit.pl

 

One thought on “Bądź Pro! 7 Kroków Do Mistrzostwa w Marketingu Sieciowym…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.