Pieniądze wymagają szacunku.
Pieniądze zasługują na uwagę.
Pieniądze reagują na miłość.

Uwielbiam rozmawiać o pieniądzach. Szczególnie lubię rozmawiać o wpływie jaki pieniądze mają na świat, ludzi i na wszystkie zmiany.
Większość z Was czyta to, bo chce zarabiać więcej pieniędzy i coś zmienić. Każda zmiana zaczyna się w Twoim zachowaniu. Zaczyna się od Twojego podejścia do pieniędzy. Pieniądze to energia i im więcej masz dla nich szacunku, tym więcej energii wróci do Ciebie. Zasady dobrobytu są proste ;

1. Honorowe zobowiązania. Jeśli zgadzasz się zapłacić za usługi, produkt lub inne rzeczy, płać zawsze w terminie, tak jak oczekujesz tego od innych.

2. 100% ODPOWIEDZIALNOŚCI. Kiedy dzieje się źle, wszystko się wali, weź 100% odpowiedzialności za swoje finanse i komunikuj się z ludźmi. Osoby, które nie uciekają i są gotowe zawsze rozwiążą problemy.

3. Traktuj swój biznes jak BIZNES. Banki, Instytucje finansowe itp. nie pozwolą sobie na „uszczerbek” w swoich transakcjach, a więc dlaczego dostawcy usług tak? Nie powinniśmy oczywiście zachowywać się jak „BIG Brother” ale moglibyśmy nauczyć się czegoś od tych największych i zadbać o pewne procedury.

4. Przekazuj swoje pieniądze. Wszyscy mówią o pomocy charytatywnej ale ja nie mówię o tym. Ile dałeś napiwku? Czy rozprzestrzeniasz bogactwo? Czy wiesz, że dawanie przynosi więcej? (Nawet jeśli nie daje ulgi podatkowej?:))

5. Kochaj swoje pieniądze. Miej na nie oko. Upewnij się, że mają „dom”, który dba o nie i przynosi ich coraz więcej dla Ciebie. Śledź swoje pieniądze i chroń je.

6. Nie graj głupio. Pieniądze lubią mądrych ludzi. Wymagają od Ciebie, abyś wiedział gdzie one są, jak się zachowują i gdzie idą. Najszybszą drogą do bankructwa jest NIEWIEDZA.

7. Wykonuj brudną robotę. Zapytaj klientów o ich rachunki, ile są winni i trzymaj się prawdy na temat pieniędzy. Kiedy uciekasz od kwestii pieniędzy, uciekasz również od obfitości.

Pieniądze nie są najważniejszą rzeczą na świecie ale dotykają wszystkiego, co jest. Jeśli nie będziesz płacił rachunków i pozwalał swoim klientom nie płacić ich, zawsze będziesz miał problemy finansowe.

Pieniądze wymagają szacunku.
Pieniądze zasługują na uwagę.
Pieniądze reagują na miłość.

Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.