Już w najbliższy wtorek tj. 08.01.2013 rusza oficjalne otwarcie rynku konsumenckiego dla Programu 7 minutowy trening.

Będzie dosłownie burza!! Twoją skrzynkę mailową „zaleją” maile  powiadomieniem o wieczornym webinarze, na którym właśnie rozpocznie się premiera.

Powiem tak, jestem daleki od stwierdzeń typu ; „wejdź jak najszybciej, zarezerwuj swoje miejsce, a będziesz bogaty”, bo to bzdura i jak ktoś Ci kiedyś coś takiego obiecywał albo będzie obiecywał, zapal czerwone światło. Taka osoba najprawdopodobniej sama nie wie, o czym mówi i „w czym jest”.

Jednak w takim planie wynagrodzeń, który jest właśnie w tym programie partnerskim, szybkość działania może znacząco wypłynąć na tak zwany „dochód rezydualny” (pasywny) wynikający z cykli. Jeśli teraz te sformułowania nic Ci nie mówią, nie martw się, obejrzyj nagranie z webinaru, które jest na mojej głównej stronie bloga (kliknij tu) a wiele rzeczy Ci się rozjaśni.

Ja osobiście rozpocząłem współpracę w tym projekcie dlatego, że wprowadzają go na rynek specjaliści w swoim fachu, osoby, które naprawdę wiedzą, co robią i które odniosły już niejeden sukces w tego typu akcjach.

Jakie są z tego korzyści?

Po pierwsze masz wsparcie, całkiem ZA DARMO, gdzie w normalnych „rynkowych” okolicznościach, za takie konsultacje i szkolenia płaci się tysiące dolarów, możesz mi wierzyć, bo sam z takich korzystam.

Po drugie 90% roboty jest za Ciebie zrobione – liderzy prowadzą webinary, na które Ty zapraszasz osoby, one słuchają i wchodzą do Twojego biznesu…czyli jakie jest Twoje zadanie? Musisz ściągać ruch na Twoją stronę ściągającą, którą również dostajesz w pakiecie (zaoszczędzasz godziny pracy).

No tak, ale jak ściągać ruch?

Taką wiedzę również dostajesz na specjalnych webinarach dla partnerów 7 minutowego treningu. Czego jeszcze chcieć więcej?

W takich właśnie momentach masz szansę skorzystać z tej całej „siły napędowej”, siły marketingu jaki będzie prowadzony – WSZĘDZIE! Będziesz musiał się naprawdę postarać, aby nie usłyszeć o tym, co będzie się działo…

Nie chcę tutaj pisać o kwotach, prowizjach jakie możesz zarabiać, bo niejeden mógłby spaść z krzesła…Większości rzeczy dowiesz się z tego nagrania.

Wiem również, że wchodzą jeszcze korzystniejsze opcje zarabiania ale na szczegóły musimy poczekać.

W skrócie ; jeśli na przykład polecisz 30 osób, które będą chciały skorzystać z PRODUKTU jakim jest 7 minutowy trening, który pomaga w odchudzania, ćwiczeniach, doborze diety itd, dana osoba opłaci comiesięczny abonament w wysokości 9,97$ – ok. 30zł, Ty w KAŻDYM miesiącu dostaniesz 50% tego tzn. ok 5 dolarów. 30 razy 5 dolarów = 150 dolarów, czyli około 450zł dla Ciebie W KAŻDYM MIESIĄCU, kiedy dana osoba opłaca swój abonament za usługę nazwijmy to osobistego trenera.

A jeśli tych osób będzie 100? 500 dolarów MIESIĄC W MIESIĄC…1500zł miesięcznie DODATKOWO za RAZ WYKONANĄ pracę…czy zmieniłoby to coś w Twoim życiu?

A to jest tylko jedna z możliwości zarabiania…oprócz tego jest PROWIZJA BINARNA I TZW. Bonus Dopasowany ale nie będę się o tym rozpisywał.

W skrócie ; Bonus dopasowany to 50% dla Ciebie od WYPŁATY/ZAROBKÓW partnera, którego poleciłeś do biznesu…rozumiesz?

Przykład ; Polecasz Janka, który działa i zarabia miesięcznie 500 dolarów…a Ty w związku z tym, że jest to Twoje bezpośrednie polecenie – masz 250 dolarów (oprócz swojej wypracowanej prowizji). Czy muszę coś więcej dodawać? 🙂

Wiele można by mówić o zaletach tego programu ale ja jestem bardziej zwolennikiem działania niż gadania 🙂

Do wtorku tj. 08.01.2013 możesz zająć swoje miejsce w strukturze i nie przegapisz tym samym tego, co będzie się działo 🙂

Możesz wskoczyć od razu klikając w obrazek poniżej

 

Podejmij decyzję najlepszą dla Ciebie.

Pozdrawiam serdecznie

Marcin Oniszczuk

7 thoughts on “…Żeby nie było, że nie mówiłem…:)”

 1. Mam tam jakas mala strukture, ale zrezygnowalem z pakietu biznes. Nie jestem do konca rzekonany, mam tylko jedna noge wybudowana. 🙂

  1. To do czego Ty nie jesteś przekonany? Wystarczy po prostu zacząć działać i tyle…no ale skoro zrezygnowałeś…powiem Ci, że jestem lekko „zdewastowany” Twoją decyzją…czegoś takiego jak 7 minutowy trening jeszcze na polskim rynku nie było to raz, a po drugie chyba przeoczyłeś nowy plan marketingowy…no ale cóż..powodzenia.

 2. Zgadzam się i dziś przystępuję do 7/siedmiominutowego/ treningu programu.
  Racjonalny ruch jest potrzebny każdemu człowiekowi tak jak woda rybie. Niech nikt
  nie myśli , że samo się zrobi i będzie jemu/ej/ dobrze. Siedmiominutowy trening
  nikomu nie zabierze czasu, pieniędzy , ani innego dobra. Ćwicz a bardzo pozytywnie
  odczuje Twoje ciało, duch i portfel. Będziesz się mógł wznieść ponad swoją fizyczność
  i ponad swoją materialność. Pozdrawiam wszystkich Jan Prystupa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.